ad

Súvisiace články

3 komentáre

 1. 1

  Štefan Buberník

  viac než 500 rokov streľby sa nezaprie…Ale čo sa týka doby streľby, sme na tom rovnako…Tak ako, pripojíme sa?
  steveB

 2. 2

  Milan Daňo

  Noooo! Velice pekné.

  Niečo podobné by sme mali urobiť aj my lebo nás očividne potrebujú dostať niekam kam my nechceme.
  Pravdu povediac ma hneď z fleku nič nenapadá, ale to sa určite zmení. Toto už nie je o bezpečnosti ale o hlúposti. Nerozumiem prečo majú ľudia čo rozhodujú o tom aké rovné majú byť uhorky v supermarkete rozhodovať o tom kto má držať zbraň a kto nie.
  Tak ako povedali páni vo videu, Ľudia čo legálne držia zbrane nepotrebujú robiť s nimi trestné činy. A že sa niekedy stane? Áno, ale to keď pôjdeme ďalej tak zakážeme nože, sekery, kamióny, autá, basebalové palice, hokejky, tenisové rakety, nožnice, kosačky, vidličky, špendlíky… Ak niekto chce tak Vás zabije aj jedlom. Len aby sme neskončili s holým zadkom na vŕšku požierajúc korienky a s kyslým úsmevom konštatujúc ako dobre sme dopadli.

  Totalita ja vyšitá, páni Európania.

  Milan ml.

  PS: Ale nedá mi nepichnúť do bratov Čechov. Atentát nespáchali len Česi. Ak si pamätám hodiny dejepisu tak v útočnej skupine bol Čech (Kubiš), Slovák (Gabčík) a Moravák (Valčík). Ale v pohode. Momentálne to nie je dôležité, dôležité je to čo chceli povedať.

 3. 3

  Robo Šuko

  Ja predovšetkým nechápem hlasovanie “našich” europoslancov…
  naozaj neviem koho záujmy zastupujú….
  No teraz je veľmi dôležité, ako sa to bude implementovať do slovenského zákona o zbraniach a strelive. A čím skôr treba začat konať a taktiež by sme mali všetci držať pokope poľovníci, strelci a občania. Je to zásah do naších ústavných práv.

Leave a Reply

2016 Powered By Wordpress.