ad

Kalendár na stiahnutie

iphone-calendarMilí priatelia, dnes už azda každý nosí pri sebe nejaký druh mobilného zriadenia. Preto pre všetkých tých, ktorí chcú mať kalendár kľúčových pretekov KVvZ (kvalifikačných a majstrovských) stále pri sebe vo svojich smartfónoch, tabletoch, či notebookoch, ponúkame technickú vychytávku, ktorá je už v iných športových odvetviach bežná (predovšetkým v zahraničí). Prinášame Vám Kalendár na stiahnutie.

Ponúkame hneď dva spôsoby ako dostať termíny súťaží priamo do Vašich zariadení.

Prvým spôsobom je pripojiť sa online na zdieľaný kalendár, ktorý je pravidelne a priebežne aktualizovaný. V tomto kalendári nájdete všetky kvalifikačné, majstrovské a halové preteky, plus niektoré ďalšie vybrané preteky, ktoré chceme promovať. Pripojte sa na náš kalendár a už NIKDY sa nebudete musieť starať o jeho aktualizáciu. Spravíme to za Vás. Kalendár aktualizujeme priebežne, to znamená, že napríklad pred pretekmi Vám v odkazoch pribudne odkaz na propozície a naopak po pretekoch zase odkaz na výsledky, atď.

Pripojiť sa na kalendár

Ďalším spôsobom je stiahnutie kalendára priamo do Vášho zariadenia (smartfónu, tabletu, počítača). Pre tých, ktorí sa špecializujú na niektorú z disciplín sme pripravili tri separátne kalendáre pre: viacboj, trojboj a samonabíjaciu zbraň 58 vo formáte .ics.

  • kalendár pre disciplínu Viacboj – stiahnuť
  • kalendár pre disciplínu Trojboj – stiahnuť
  • kalendár pre disciplínu Samonabíjacia zbraň 58 – stiahnuť

Postup pri inštalácii:

Postup inštalácie pre rôzne typy zariadení k dispozícii už čoskoro.

2016 Powered By Wordpress.